Het Team

HK20210920-465B
HK20210920-019A

Wilma Timmer

directeur

Wilma Timmer
wtimmer@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-267A

Stefanie Klerx

Adjunct directeur

Stefanie Klerx
sklerx@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

HK20210920-029A

Ineke de Water

Intern begeleider / Ambulant begeleider expertise centrum de Aventurijn

idwater@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

HK20210920-048A

Miranda Langeveld

Intern begeleider / Ambulant begeleider expertise centrum de Aventurijn

mlangeveld@sbohetavontuur.nl
wo, do, vr

HK20210920-240A

Suzanne Beezemer

Leerkracht Spoorzoekers

sbeezemer@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

HK20210920-308A

Loes Gerards

Leerkracht Spoorzoekers / gymleerkracht

lgerards@sbohetavontuur.nl
ma, di, do, vr

HK20210920-358A

Lisette Mulders

Leerkracht Speurneuzen

lmulders@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

HK20210920-145A

Els Raedts

Leerkracht Speurneuzen

eraedts@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, vr

HK20210920-132A

Stephan Ligtvoet

gymleerkracht / leerkracht Speurneuzen / leerkrachtondersteuning

sligtvoet@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-081A

Susanne Schutz

Leerkracht Wegwijzers / intern begeleider

sschutz@sbohetavontuur.nl
wo, do, vr

HK20210920-376A

Esther Kouwenhoven

Leerkracht Wegwijzers

ekouwenhoven@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

HK20210920-193A

Myra de Vries

Leerkracht Sterrenkijkers

mdvries@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

HK20210920-187A

Anne Marieke Rust

Leerkracht Sterrenkijkers

arust@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-436A

Saskia de Rotte

Leerkracht Ontdekkers

sdrotte@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-123A

Margot Hooijmans

Leerkracht Schatgravers

mhooijmans@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

HK20210920-077A

Mariska van Oosten

Expertisecentrum de Aventurijn / leerkracht Schatgravers

mvoosten@sbohetavontuur.nl
ma, wo, do, vr

HK20210920-208A

Desiree Herber

Leerkracht Strandjutters

dherber@sbohetavontuur.nl
ma, di, do, vr

HK20210920-405A

René Ferrageau

Leerkracht Strandjutters en Pioniers / leerkrachtondersteuner

rferrageau@sbohetavontuur.nl
di, wo, do

HK20210920-293A

Sam Wouters

Leerkracht Kolonisten / gymleerkracht

swouters@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-100A

Jojanneke van der Linden

Leerkracht Kolonisten / expertisecentrum de Aventurijn / orthopedagoog

jvdlinden@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-347A

Danique Smit

Leerkracht Ruimteridders

dsmit@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-219A

Joost van Zelderen

Leerkracht Pioniers

jvzelderen@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, vr

HK20210920-339A

Tess Overbeek

Leerkracht Bergbeklimmers

toverbeek@sbohetavontuur.nl
ma, di

HK20210920-066A

Kelly Stokkers

Leerkracht Bergbeklimmers / expertisecentrum de Aventurijn

kstokkers@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-245A

Mandy van Doodewaard Bodmann

Leerkracht Globetrotters

mvdoodewaardbodmann@sbohetavontuur.nl
ma, di, vr

HK20210920-321A

Maarten van der Kraan

Leerkracht Globetrotters / leerkrachtondersteuner

mvdkraan@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-059A

Marissa Altena

Leerkracht Zeevaarders / orthopedagoog

maltena@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-393A

Maaike Tuin Kientz

Leerkracht Zeevaarders

mtuinkientz@sbohetavontuur.nl
ma, di

HK20210920-162A

Esther Teunissen

Leerkrachtondersteuning

eteunissen@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-153A

Anne Hartholt

Leerkrachtondersteuning

ahartholt@sbohetavontuur.nl

ma, di, wo

HK20210920-230A

Clazien van Kan

Leerkrachtondersteuner

cvkan@sbohetavontuur.nl
ma, di

HK20210920-423A

Hugo Nijman

Leerkrachtondersteuner

hnijman@sbohetavontuur.nl
do, vr

HK20210920-173A

Inge Aarssen

Leerkrachtondersteuner

iaarssen@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

HK20210920-105A

Timo de Water

Leerkrachtondersteuner

HK20210920-264A

Eline van den Bosch

Leerkracht handvaardigheid

evdbosch@sbohetavontuur.nl
di, wo, do

renske

Renske van Amerongen

Coördinator expertisecentrum de Aventurijn

rvamerongen@sbohetavontuur.nl
di, wo, do

HK20210920-449A

Rita Laldhari

conciërge

rlaldhari@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

robert

Robert van Rookhuijzen

conciërge

rrookhuijzen@sbohetavontuur.nl

marijke

Marijke Gorsira

Fysiotherapeut

ma, do, vr

maaike

Maaike de Ruiter

SMW

mdruiter@sbohetavontuur.nl

manoek

Manou Pardon

BSO

Info@bsogroeiendoejesamen.nl
http://bsogroeiendoejesamen.nl/

thumbnail_IMG_0327A_1

Monique de Zwijger

Administratief medewerker

mdzwijger@sbohetavontuur.nl