Het Team

team 2019
DSC_3211 kopie zonder lijst

Wilma Timmer (links) Stefanie Klerx (rechts)

Wilma Timmer - directeur
wtimmer@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

Stefanie Klerx - adjunct directeur
skler@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

DSC_3218 zonder lijst

Ineke de Water (rechts) Miranda Langeveld (links)

Intern begeleider

idwater@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

mlangeveld@sbohetavontuur.nl
wo, do, vr

DSC_3215 zonder lijst

Leontiene Boon

Administratief medewerker

lboon@sbohetavontuur.nl
ma, di, do, vr

DSC_3269

Rita Laldhari

conciërge

rlaldhari@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3241

Simone Schuurman

Leerkracht

sschuurman@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

DSC_3223

Natasja Verkamman

Leerkracht Spoorzoekers / dyslexiecoördinator

nverkamman@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

DSC_3221

Renske van Amerongen

Leerkracht Spoorzoekers / Aventurijn

rvamerongen@sbohetavontuur.nl
di, wo, do, vr

DSC_1261

Susanne Schutz

Leerkracht Wegwijzers

sschutz@sbohetavontuur.nl
wo, do, vr

DSC_3225

Sonja van de Linde

Leerkracht Strandjutters

svdlinde@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3244

Zoë Haket

Leerkracht Speurneuzen

zhaket@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3236

Loes Gerards

Leerkracht Woudlopers/ gymleerkracht

lgerards@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

DSC_3245

Monique van Rijn

leerkracht Wegwijzers

mvrijn@sbohetavontuur.nl
ma, di

DSC_3224

Milou Horneman

Leerkracht Kolonisten

mhorneman@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

woman

Danique Smit

Leerkracht Schatgravers

dsmit@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3237

Yvonne de Lange

Leerkracht Woudlopers

ydelange@lucasonderwijs.onmicrosoft.com

ma, di, vr

DSC_3232

Renske Bronk

Leerkracht Sterrenkijkers

rbronk@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

DSC_3264

Jojanneke van der Linden

Leerkracht Pioniers / orthopedagoog / Aventurijn

jvdlinden@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3272

Stephan Ligtvoet

Leerkracht / Gymleerkracht

sligtvoet@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3262

Mariska van Oosten

Leerkracht Pioniers / Aventurijn

mvanoosten@sbohetavontuur.nl
ma, di, do

DSC_3255

Saskia de Rotte

Leerkracht Globetrotters

sdrotte@sbohetavontuur.nl
ma, di, do, vr

DSC_3254

Maarten van der Kraan

Leerkracht Ruimteridders

mvdkraan@sbohetavontuur.nl
di, wo, do, vr

DSC_3246

Reinier Moerland

Leerkracht

rmoerland@sbohetavontuur.nl
ma, wo, do, vr

DSC_3230

Suzanne Beezemer

Leerkracht Sterrenkijkers

sbeezemer@sbohetavontuur.nl
do, vrij

DSC_3250

Kelly Stokkers

Leerkracht Bergbeklimmers

kstokkers@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3240

Marissa Altena

Leerkracht Zeevaarders

maltena@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3257

Clazien van Kan

Leerkrachtondersteuner

cvkan@sbohetavontuur.nl
ma, di

DSC_3229

Hugo Nijman

Leerkrachtondersteuner

hnijman@sbohetavontuur.nl
wo, do, vr

DSC_3242

Inge Aarssen

Leerkrachtondersteuner

iaarssen@sbohetavontuuur.nl
ma, di, wo, do, vr

DSC_3271

René Ferrageau

Leerkracht

rferrageau@sbohetavontuur.nl
di, wo, do

DSC_3226

Mirjam van Dalen

Leerkracht, SoVa

mvdalen@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

DSC_3256

Eline van den Bosch

Leerkracht handvaardigheid

evdbosch@sbohetavontuur.nl
di, wo, do

sbo het avontuur marijke gorsira

Marijke Gorsira

Fysiotherapeut

ma, do, vr