Het Team

SBOAvontuur-2
SBOAvontuur-122

Wilma Timmer

directeur

Wilma Timmer 
wtimmer@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

 

SBOAvontuur-77

Stefanie Klerx

Adjunct directeur

Stefanie Klerx 
sklerx@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do

SBOAvontuur-112

Ineke de Water

Intern begeleider

idwater@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

SBOAvontuur-119

Miranda Langeveld

Intern begeleider

mlangeveld@sbohetavontuur.nl
wo, do, vr

SBOAvontuur-117

Leontiene Boon

Administratief medewerker

lboon@sbohetavontuur.nl
ma, di, do, vr

SBOAvontuur-76

Rita Laldhari

conciërge

rlaldhari@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-15

Robert van Rookhuijzen

conciërge

rrookhuijzen@sbohetavontuur.nl

SBOAvontuur-98

Suzanne Beezemer

Leerkracht Spoorzoekers

sbeezemer@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

SBOAvontuur-102

Milou Horneman

Leerkracht Spoorzoekers/Speurneuzen

mhorneman@sbohetavontuur.nl

di, do, vr

SBOAvontuur-88

Zoë Haket

Leerkracht Speurneuzen

zhaket@sbohetavontuur.nl
ma, wo, do, vr

SBOAvontuur-83

Susanne Schutz

Leerkracht Wegwijzers

sschutz@sbohetavontuur.nl
wo, do, vr

SBOAvontuur-89

Monique van Rijn

leerkracht Wegwijzers

mvrijn@sbohetavontuur.nl
ma, di

SBOAvontuur-49

Danique Smit

Leerkracht Ontdekkers

dsmit@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-70

Loes Gerards

Leerkracht Sterrenkijkers/ gymleerkracht

lgerards@sbohetavontuur.nl
ma, di, do, vr

SBOAvontuur-45

Renske Bronk

Leerkracht Sterrenkijkers

rbronk@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

SBOAvontuur-71

Tamara van der Ster

Leerkracht Schatgravers

tvdster@sbohetavontuur.nl
ma, di

SBOAvontuur-59

Jojanneke van der Linden

Leerkracht Schatgravers / orthopedagoog / Aventurijn

jvdlinden@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-54

Esther Teunissen

Leerkracht Strandjutters

eteunissen@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-58

Anne Hartholt

Leerkracht Kolonisten

ahartholt@sbohetavontuur.nl

ma, di, wo

SBOAvontuur-64

Maarten van der Kraan

Leerkracht Kolonisten

mvdkraan@sbohetavontuur.nl
di, wo, do, vr

SBOAvontuur-32

Joost van Zelderen

Leerkracht Pioniers

jvzelderen@sbohetavontuur.nl
ma, di, do, vr

SBOAvontuur-34

René Ferrageau

Leerkracht Pioniers/ Globetrotters

rferrageau@sbohetavontuur.nl
di, wo, do

SBOAvontuur-24

Sonja van de Linde

Leerkracht Ruimteridders

svdlinde@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-18

Mirjam van Dalen

Leerkracht Ruimteridders, SoVa

mvdalen@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo

AVONTUUR1919

Kelly Stokkers

Leerkracht Bergbeklimmers

kstokkers@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-52

Sam Wouters

Leerkracht Bergbeklimmers / gymleerkracht / ondersteuner

swouters@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-27

Saskia de Rotte

Leerkracht Globetrotters

sdrotte@sbohetavontuur.nl
ma, wo, do, vr

SBOAvontuur-42

Marissa Altena

Leerkracht Zeevaarders

maltena@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-36

Stephan Ligtvoet

Leerkracht Zeevaarders/ Gymleerkracht

sligtvoet@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-66

Mariska van Oosten

Aventurijn

mvoosten@sbohetavontuur.nl
ma, wo, do

SBOAvontuur-104

Clazien van Kan

Leerkrachtondersteuner

cvkan@sbohetavontuur.nl
ma, di

DSC_3229

Hugo Nijman

Leerkrachtondersteuner

hnijman@sbohetavontuur.nl
do, vr

SBOAvontuur-106

Inge Aarssen

Leerkrachtondersteuner

iaarssen@sbohetavontuur.nl
ma, di, wo, do, vr

SBOAvontuur-94

Manouk Sistermans

Leerkrachtondersteuner

msistermans@sbohetavontuur.nl
ma, di

SBOAvontuur-111

Eline van den Bosch

Leerkracht handvaardigheid

evdbosch@sbohetavontuur.nl
di, wo, do

SBOAvontuur-14

Renske van Amerongen

Leerkracht / Aventurijn

rvamerongen@sbohetavontuur.nl
zwangerschapsverlof

sbo het avontuur marijke gorsira

Marijke Gorsira

Fysiotherapeut

ma, do, vr

SBOAvontuur-128

Manou Pardon

BSO

Info@bsogroeiendoejesamen.nl
http://bsogroeiendoejesamen.nl/